در این بخش قصد داریم به سوالات مشتریان عزیز پاسخ دهیم تا از چگونگی نحوه خرید و ارسال کالا مطلع گردند.

سوال : آیا امکان پرداخت در محل وجود دارد؟

پاسخ : بطور کلی فروشگاه اینترنتی برای آسانتر شدن نحوه خرید و دریافت کالا طراحی شده است که پرداخت آنلاین نیز جزء انکار ناپذیر آن است،طبیعتا پرداخت حضوری برای ما امکانپذیر نیست به دلایل مختلفی که وجود دارد،یکی از دلایل این موضوع این است که شرکت های واسط پرداخت هزینه ای را بابت تحویل محصول و انتقال وجه به حساب ما دریافت میکنند و این هزینه در نهایت به ضرر مشتریان محترم و پارس دیجیتال است چرا که یکی از دغدغه های پارس دیجیتال قیمت محصولات بوده است و بر این باور است که مشتریان محترم باید در خرید های خود رضایت کافی از نوع خدمات و قیمت ارائه شده توسط پارس دیجیتال داشته باشند.امکان پرداخت در محل تنها برای شهر مشهد وجود دارد به طوری که مشتریان محترم مبلغی را به عنوان بیعانه پرداخت مینمایند و ما بقی مبلغ هنگام تحویل کالا دریافت میشود.

سوال : آیا کالاها به صورت رایگان ارسال میشود؟

پاسخ : خیر،تنها محصولاتی که شامل برخی تخفیفات میشوند و در توضیحات آنها قید میشود ارسال رایگان است،بصورت رایگان ارسال میشوند.

سوال : آیا امکان مراجعه و خرید حضوری در دفتر فروشگاه وجود دارد؟

پاسخ : خیر،بدلیل حجم بالای کار این امکان وجود ندارد،این نکته را در نظر داشته باشید که ماهیت فروشگاه اینترنتی و خرید آنلاین برای راحتی شما است.

سوال : آیا امکان دریافت کالا در محل مورد نظر در شهرستان ها وجود دارد؟

پاسخ : بله ارسال به تمام نقاط کشور و خارج از کشور نیز میسر میباشد.

سوال : آیا امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد؟

پاسخ : به این صفحه مراجعه نمایید لطفا کلیک کنید

سوال : در صورت خرابی کالای دریافتی چه راهکارهایی وجود دارد؟

پاسخ : به این صفحه مراجعه کنید لطفا کلیک کنید

سوال : در صورتی که کالا شکسته تحویل داده شده بود چه میتوان کرد؟

پاسخ : به این صفحه مراجعه کنید لطفا کلیک کنید

سوال : آیا مشتری موظف است صحت و سلامت کالا را تایید و سپس آن را از پیک تحویل بگیرد؟

پاسخ : به این صفحه مراجعه کنید لطفا کلیک کنید

سوال : آیا امکان حواله کردن وجه برای فروشگاه وجود دارد؟

پاسخ : بله،در صورتی که این امکان برای شما وجود ندارد که از طریق سایت خرید خود را انجام دهید میتوانید از طریق شماره های اعلامی از طرف پشتیبانی سایت اقدام به پرداخت وجه نمایید.

سوال : آیا امکان خرید عمده از فروشگاه وجود دارد؟

پاسخ : بله،در صورتی که قصد خرید محصول در تعداد بالا را دارید میتوانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا چگونگی انجام این معقوله برای شما توضیح داده شود.

سوال : حد اکثر زمانی که یک کالا بدست مشتری میرسد چند روز کاری است؟

پاسخ : بسته به محصول خریداری شده توسط شما و موجودی انبار زمان متغیر است اما زمان تحویل محصولات با وزن کم بین 1تا3 روز کاری میباشد و محصولات سنگین وزن و حجیم تر با زمان طولانی‌تری بدست شما میرسد.البته ناگفته نماند که نوع ارسال و تعیین حامل های ارسال به عهده مشتری میباشد ، محصولاتی که از انبار ما خارج میشود زمان تحویل آنها از اختیار ما خارج است.